Autor: CroExpress

U skupini B Lige prvaka Kovačev Bayern u Muenchenu je svladao beogradsku Crvenu zvezdu s 3-0.
Iako se srpski prvak dobro držao dobrim dijelom susreta pobjeda Bavarca niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje.
Domaćini su već u 34. minuti poveli pogotkom koji je zabio Francuz Coman na asistenciju hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića, koji je odigrao solidnu utakmicu i dobio je pravu priliku od bivšeg hrvatskog izbornika.

Na 2:0 za Bayern je zabio Robert Lewandowski u 80. minuti, da bi Mueller postavio konačnih 3-0.

Ivan Perišić igrao je od početka te je zamijenjen u 66. minuti.

Poslije rutinske i zaslužene te uvjerljive pobjede hrvatski trener, Niko Kovač, bio je, naravno, zadovoljan.  ‘Zadovoljan sam rezultatom. Ovo je početak natjecanja, igrate kod kuće, morate pobijediti. Crvena zvezda se stvarno borila, bila je motivirana i bila nam je tvrd orah, ali možda smo mogli postići još koji gol te uvjerljivije pobijediti. Znali smo da će se Zvezda dobro boriti, da će se fokusirati na kontre, imali smo kontrolu i nismo dopustili Zvezdi da se razmaše po terenu. Perišić i Coutuinho su se kasnije priključili i trebat će vremena da se uklope u momčad. Bit će oni još puno bolji’, kazao je hrvatski strateg nakon što je očekivano srušio Crvenu zvezdu na Allianz Areni.

Datum objave: 19.09.2019.