17.12.2017

(VIDEO) Sjajni Kalinić zabio dva gola u europskoj pobjedi Fiorentine

Brozović 'pocrvenio'.

Br. pregleda: 1762

U prvim utakmicama trećeg kola Europske lige istakao se hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić s dva gola za Fiorentinu, dok je Marcelo Brozović u dresu Intera isključen.

Fiorentina je gostovala kod češkog Slovan Libereca i slavila s 3-1, a Kalinić je zabio već u 8. i 23. minuti za goste. Kalinić je izašao iz igre u 53. minuti, dok je za 'viole' Milan badelj odigrao cijelu utakmicu.

Marcelo Brozović se nakon mjesec dana vratio u sastav Intera, ali taj povratak neće pamtiti po dobrome, iako je Inter slavio doma protiv Southamptona s 1-0. Brozović je zaradio isključenje u 77. minuti, ali Englezi nisu uspjeli realizirati igrača više dokraja. Zadnje četiri minute ovog dvoboja odigrao je za domaće Ivan Perišić, a Inter je, unatoč pobjedi, ostao zadnji u skupini.

21.10.2016.

MODRIĆ PRVAK SVIJETA 'Ovo je najbolja godina u mojoj karijeri'

17.12.2017.

Modrić je s Real Madridom ove godine osvojio pet trofeja. Više>

(VIDEO) RIJEKA POBIJEDILA MILAN Puljić načeo 'rossonere' fantastičnim golom, posao dovršio švicarski Hrvat