27.03.2017

POBJEDA CROATIE MANNHEIM Perić igrač utakmice; slijedi veliki derbi s prvim VfB Gartenstadtom

SG Mannheim se nalazi na 5. mjestu s bodom zaostatka za drugim.

Br. pregleda: 1763

Autor: CroExpress

Kreisklasse A2 Mannheim
Nedelja, 16.10.2016 15:00 h

SG Mannheim : SC 1910 Käfertal 2:1

Jedan od derbija 9. kola igrali su SG Mannheim i susjed iz Käfertala. Utakmica je počela dobro za domaćina, već u 7. minuti nakon ubačaja iz slobodnog udarca Perić precizno prosljeđuje loptu za 1:0. Nakon pogotka, gosti su preuzeli blagu inicijativu, SG dugim loptama pokušava uposliti napadače, što visoki stoperi Käfertala lako rješavaju.

U 26. min. Marinić starta na napadača Käfertala, a sudac to okarakterizira prekršajem i dosuđuje kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Vocaj. Samo dvije minute kasnije, druga sumnjiva odluka arbitra, ali ovaj put u korist domaćina. Nakon sto je Pivitlović izveo slobodan udarac, vratar Käfertala hvata loptu na gol liniji, no sudac smatra kako je lopta prešla gol liniju i pokazuje na sredinu igrališta. U nastavku prvoga poluvremena nema značajnijih prilika ni na jednoj strani.

Za drugo poluvrijeme SG mijenja sustav igre - iz 4-4-2 prelazi se u 3-5-2. Ovim potezom se pokušava dobiti malo gustoće u srednjem redu, bolji protok lopte i kombinatorika. Käfertal je uspio zaprijetiti samo iz prekida, no vratar domaćina uspješno savladava sve prepreke. Do kraja susreta SG prijeti, ali unatoč prilikama Guenbua i Pitlovica ne uspijevaju zabiti treći gol. No, rezultat se do kraja ne mijenja i SG osvaja tri važna boda. Epitet igrača utakmice nosi Ivica Perić, zahvaljujući pogotku i jako dobro obavljenim defenzivnim zadaćama.

SG se u ovoj pobjedi nije proslavio sjajnom igrom i trener Poleti će imati pune ruke posla da pripremi utakmicu s prvom momčadi lige, VfB Gartenstadtom iduće nedjelje.

SG Mannheim se nalazi na 5. mjestu s bodom zaostatka za drugim i četiri boda od prvog mjesta.

18.10.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>