CROATIA MANNHEIM REMIZIRALA U GOSTIMA Ostali pri vrhu lige

8. kolo Kreisklasse A2.

Autor: CroExpress

09.10.2016 15:00h
SG 1983 Viernheim – SG Mannheim 1:1

Prošle nedjelje odigrano je 8. kolo Kreisklasse A2. Croatia Mannheim išla je u goste neugodnom SG Viernheimu.

Utakmica je krenula jako dobro za goste iz Mannheima. U 7. minuti Kovre probija lijevu stranu i ubacuje nisku loptu, Filipović iz okreta prosljeđuje Sugicu koji loptu šalje pod gredu. U tim trenucima izgledalo je kao da će Croatia Mannheim visoko poraziti domaćina. No, nakon vodstva kao da ništa nije išlo za rukom gostima. Kiša koja je dotad lagano padala počela je pljuštati i i teren je bio jako nakvašen i jako težak za igru. U ovim trenucima Croatia je preskakala vezni red i dugim loptama pokušavala doći do gol prilike.

Drugo poluvrijeme kreće s malo boljim vremenom. Unatoč tri izvršene zamjene, Croatia nije uspjela iskontrolirati utakmicu pa su domaćini preuzeli inicijativu, što im se i isplatilo u 76. minuti kada se nakon ubačaja iz kuta Pamo Dou Samba najbolje snalazi i šalje loptu u gol. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a treba izdvojiti gol prilike Guenbua i Pitlovica.

U Croatiji žale za dva izgubljena boda, ali popravni ispit imaju već u nedjelju 16.10.2016 protiv Käfertala. Nakon osam kola, Croatia je sa 15 bodova i gol razlikom 18:8 na petom mjestu, na bod od drugog.