27.03.2017

(VIDEO) Sjajni Kalinić zabijao i asistirao u pobjedi Fiorentine

Youtube screenshot

Milan Badelj i Hrvoje Milić ovaj su dvoboj odgledali s klupe za pričuve.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić bio je strijelac i asistent u 5-1 (3-0) pobjedi Fiorentine protiv azerbajdžanskog Qarabaga u susretu 2. kola skupine J Europske lige.

Kalinić, koji je igrao do 61. minute, postigao je pogodak za 2-0 u 43. minuti, a zatim je asistirao Babacaru za treći pogodak svoje momčadi u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Fiorentina nakon dva kola ima četiri boda, kao i PAOK, koji je u Liberecu svladao Slovan sa 2-1, dok Slovan i Qarabag imaju po bod. Marin Leovac je u pobjedi PAOK-a odigrao svih 90 minuta.

Mladi hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, iako je igrao 90 minuta, neće po dobrom pamtiti gostovanje svog Salzburga kod Schalkea 04 u Gelsenkirchenu, on je u 1-3 (0-1) porazu svoje momčadi postigao autogol na početku drugog poluvremena. Nakon dva kola u skupini I Schalke i Krasnodar imaju po šest bodova, dok su Salzburg i Nice bez bodova.

Milanski Inter je u 2. kolu skupine K pretrpio drugi poraz, na gostovanju u Pragu od Sparte je izgubio sa 1-3 (0-2), a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u igru je ušao u 63. minuti.

30.09.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>