30.05.2017

TRILER U MANNHEIMU Vratar Croatie u zadnjim minutama 'skinuo' kazneni udarac i osigurao pobjedu

Croatia Mannheim se popela na peto mjesto.

Br. pregleda: 2637

Autor: CroExpress

SG Mannheim – SG Hohensachsen 2:1 (1:0)

U šestom kolu SG Croatii Mannheim je u goste došao neugodni Hohensahsen. Od prve minute vidjelo se tko je gazda na terenu. Do prve veće prilike čekalo se 13 minuta. Brajkovićev dribling rukom zaustavlja obrambeni igrač gostiju, a sudac bez razmišljanja pokazuje na jedanaest metara. Kosić suvereno izvodi kazneni udarac i zabija za 1:0

U drugom poluvremenu dosta nervozniji SG Mannheim. Ipak, dolaze u vodstvo od 2:0, sjajnim pogotkom Kosića. No, igrači SG Mannheima uspijevaju sami sebi zagorčati život, a i sučeve odluke pomalo su neuvjerljive. U 75. min. Brajković dobija drugi žuti karton i napušta teren. Deset minuta kasniji sudac svira, po mišljenju domaćih, nepostojeći jedanaesterac za goste. Ziemlicki s 11 metara smanjuje na 2:1.

U ovom trenutku SG Mannheim uspijeva, uz pomoć loših sudačkih odluka, skoro završenu utakmicu pretvoriti u potpuni kaos. Igra se 86. min. kada Marinić u svom šesnaestercu navodno pravi prekršaj, što sudac karakterizira kao drugi žuti, odnosno crveni karton i pokazuje na jedanaest metara. U ovim trenucima se činilo da će gosti doći do barem jednoga boda. Ziemlicki je po drugi put stao na 11 metara, no ovaj put sjajnom obranom vratar Tadić osigurava domaćinu vrijednu pobjedu.

SG Mannheim se ovom pobjedom popeo na peto mjesto gdje ga dijele samo četiri boda od prvog mjesta, što je i jedan od ciljeva u ovoj sezoni.

U nedjelju 2.10.2016. vidjet će se prava snaga SG-a. U goste dolazi prva i neporažena ekipa, Feudenheim.

26.09.2016.

Dailymotion screenshot

(VIDEO) HRVATSKI DAN U MILANU Čak trojica naših zabijali u utakmici Intera i Udinesea