SJAJAN USPJEH CROATIE MALMÖ Osigurali prvo mjesto i plasman u višu ligu

Čestitao im je i predstojnik Državnog ureda za Hrvate izvan RH, Zvonko Milas.

Br. pregleda: 3758

Ugledni gosti nakon utakmice (foto: Croatia Malmö)

Autor: CroExpress

NK Croatia Malmö ostvarila je svoj cilj - promociju u viši rang! Pobjedom od 3:0 u gostima kod Bunkeflo IF prije dva vikenda, NK Croatia Malmö osigurala je prvo mjesto pete lige jugozapad i izravni plasman u četvrtu ligu.

Taj je uspjeh tjedan dana kasnije proslavljen pred domaćom publikom i počasnim gostima. Croatii Malmö čestitali su veleposlanica Republike Hrvatske u Kraljevini Švedskoj Anica Đamić, predstojnik Državnog ureda za Hrvate izvan RH Zvonko Milas i predsjednica Hrvatskog Saveza Švedske, Diana Vukušić. Igralo se protiv ekipe 'Bosnien Hercegovina' koji su na sportski način čestitali promociju i poklonili domaćima cvijeće na početku.

Sama utakmica je bilo vrlo živahna. Rocco Tadić dovodi Croatiu u vodstvo već u 18. minuti. Bosna izjednačuje tri minute kasnije. U 27' Tadić ponovno dovodi Croatiu u vodstvo, koje Robert Alilović povećava na 3:1 do kraja prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena Edin Sazić smanjuje prednost Croatie na 3.2. Martin Ndziba zabija u 65' za NK Croatiu i 4:2. No, to nije bilo sve, jer Bosna dobiva kazneni udarac par minuta prije kraja. I zatim zabija još jedanput za konačni rezultat od 4:4.

Nakon završetka sezone 2016., igrači dobivaju dva tjedna odmora. Zatim počinju pripreme za sljedeću sezonu kroz koje će momčad odigrati nekoliko prijateljskih utakmica, utakmice skupine prvenstva grada Malmöa, kao i nekoliko turnira futsala, izvijestila nas je predsjednica kluba Dana Zvjezdana Percan.

26.09.2016.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>