19.01.2018

HRVATSKA REGENSBURG BOLJA OD DRUGOPLASIRANIH Pobjeda na krilima izvanrednog Roberta Štefančića

Pobjeda 4-2.

Br. pregleda: 1986

Fussball.de screenshot

Autor: Dario Šušak

Nedjeljni derbi između trećeplasiranog NK Hrvatska Regensburg koji je ugostio drugoplasirani FC Laub, popratilo je 50-tak gledatelja koji su imali priliku pogledati pravu nogometnu poslasticu.

Najprije je u 9. minuti, junak prošlog kola, Tomislav Žebić iznudio jedanaesterac, a Robert Štefančić je majstorski izveo nesvakidašnju 'panenku', lagano potkopavši loptu po sredini gola za 1:0.

Samo osam minuta kasnije kapetan ekipe Ognjen Biondić čvrsto osvaja dvoboj s braničem nakon kojeg šalje loptu kroz noge gostujućeg vatara za 2:0. U 30. minuti raspoloženi Robert Štefančić povisuje na 3:0. Gosti iz Lauba tek se nakon trećeg pogotka bude i eurogolom s 25 metara, kod kojeg je lopta kao komet sijevnula u domaćim rašljama, smanjuju na 3:1. Neposredno pred kraj prvog poluvremena Robert Štefančić odlučio je odgovoriti gostima te je također s nekih 25 metara zabio iz daljine za hattrick, koji je proslavio zanimljivom koreografijom sa svojim suigračima.

U drugom poluvremenu Josip Đonlić napravio je prekršaj u kaznenom prostoru te gosti s bijele točke smanjuju na 4:2. Nakon toga FC Laub krenuo je u potpunu ofenzivu, ali je domaća obrana izdržala pritisak do kraja te su Hrvati zasluženo došli do nove važne i zaslužene pobjede koja ih je podigla na 2. mjesto B-klasse Regensburg (grupa 3).

26.09.2016.

ČERVAR ZADOVOLJAN POBJEDOM 'Borimo se s onim što imamo, ali Norveška je favorit protiv nas'

19.01.2018.

Červar smatra da ovakva igra ipak neće biti dovoljna za pobjedu protiv Norveške. Više>

SA SUBOTE NA NEDJELJU Stipe Miočić brani naslov svjetskog prvaka protiv Ngannoua, evo gdje možete gledati prijenos

19.01.2018.

Stipe ove nedjelje ima priliku postati jedini teškaš koji je uspio tri puta obraniti UFC-ovu titulu. Više>