(VIDEO) SUBAŠIĆ KAO NA EURU Opet je obranio kazneni udarac

Ipak, Monaco je visoko poražen.

Br. pregleda: 1712

Autor: CroExpress

Reprezentativni vratar Danijel Subašić podsjetio je na sjajno izdanje iz utakmice Eura između Hrvatske i Španjolske. Odigrao je svih 90 minuta u lokalnom derbiju Nice i Monaca, u kojemu je njegova momčad teško poražena s 4:0 i obranio kazneni udarac.

Pogotke za momčad Nice postigli su dva puta Balotelli te Baysse i Plea, a potonji je u 84. minuti imao priliku i s bijele točke, no njegov je kazneni udarac Subašić obranio. Iako je primio četiri pogotka, Subašić nije mogao ništa niti kod jednog. Monaco je zbog isključenja Bakayoka susret završio s desetoricom, a na tablici nakon prvog ligaškog poraza sezone dijeli drugo mjesto s PSG-om.

22.09.2016.

ČERVAR ZADOVOLJAN POBJEDOM 'Borimo se s onim što imamo, ali Norveška je favorit protiv nas'

19.01.2018.

Červar smatra da ovakva igra ipak neće biti dovoljna za pobjedu protiv Norveške. Više>

SA SUBOTE NA NEDJELJU Stipe Miočić brani naslov svjetskog prvaka protiv Ngannoua, evo gdje možete gledati prijenos

19.01.2018.

Stipe ove nedjelje ima priliku postati jedini teškaš koji je uspio tri puta obraniti UFC-ovu titulu. Više>