SG CROATIA MANNHEIM Peto kolo donijelo prvi poraz

Kod osnažene Fortune.

Autor: CroExpress.

5 .kolo Kreisklasse A2 Mannheim

SG Mannheim u posljednjem je kolu gostovao kod Fortune Heddesheim II i doživio prvi poraz.

Prije samog početka utakmice vidjelo se da će to biti teško gostovanje. Trener Fortune u ekipu je uvrstio pet igrača koji igraju tri lige više (Verbandsliga), a SG je morao kompenzirati izostanak četvorice važnih igrača.

Unatoč većem posjedu lopte Croatie, domaćini su bili konkretniji i opasniji po gol gostiju. Mathias Pfitzer u 13. min nakon slobodnog udarca s nekih 17 m postiže gol za vodstvo domaćina. Na 2:0 povisuje Nico Zax nešto prije kraja prvog poluvremena.

U drugo poluvrijeme SG kreće puno agresivnije, uspijeva lagano preuzeti inicijativu. Genbu odličnim udarcem glavom u 70. min smanjuje vodstvo domaćih na 2:1. U ovim trenucima SG je igrao na sve ili ništa i umalo im se ta taktika i isplatila kad jednu odbijenu loptu Filipović ne uspijeva poslati u mrežu.

Pobjeda domaćina na kraju i više nego zaslužena, možemo tek žaliti što SG u kompletnom sastavu nije imao priliku pokazati snagu protiv 'verbandligaša'.

Nakon pet kola, SG Mannheim je na osmom mjestu sa osam bodova iz pet utakmica i gol razlikom 12:5.

STARIJE

4. kolo Kreisklasse A2 Mannheim

U četvrtom kolu odigranom 11. rujna ekipa Sg Mannheima je na domaćem terenu dočekala SV Enosis Mannheim.

Enosis je već duži niz godina ekipa koja uvijek igra u gornjem vrhu Kreisklasse. Prvo poluvrijeme prošlo je iuz dosta bolju i agresivniju igu domaćina i vratar gostiju bio je najzapaženiji igrač.

U drugom poluvremenu gosti preuzimaju blagu inicijativu, ali nakon uspješne kontre Kosic uspjeva zabiti pogodak za vodstvo domaćina . Ključni trenutak dogodio se u 58. min kada Marinić dobija drugi žuti, odnosno crveni karton. Nakon toga gosti preuzimaju u potpunosti igru i u 85. min preko Adamidisa dolaze do zgoditka za neriješen rezultat

22.09.2016.

Ilustracija (foto: pixabay.com)

NJEMAČKA DISCIPLINA Niko Kovač izbacio igrača iz momčadi zbog tetovaže

25.05.2017.

Varela je u Eintrachtu na posudbi iz Manchester Uniteda. Više>

Dailymotion screenshot

SANTINI ĆE DEBITIRATI ZA HRVATSKU 'Još nisam sasvim svjestan svega što se događa'

25.05.2017.

Po povratku sa sjevernoameričkog kontinenta Santini će ostati u kadru za gostovanje na Islandu. Više>