SG CROATIA MANNHEIM Peto kolo donijelo prvi poraz

Kod osnažene Fortune.

Autor: CroExpress.

5 .kolo Kreisklasse A2 Mannheim

SG Mannheim u posljednjem je kolu gostovao kod Fortune Heddesheim II i doživio prvi poraz.

Prije samog početka utakmice vidjelo se da će to biti teško gostovanje. Trener Fortune u ekipu je uvrstio pet igrača koji igraju tri lige više (Verbandsliga), a SG je morao kompenzirati izostanak četvorice važnih igrača.

Unatoč većem posjedu lopte Croatie, domaćini su bili konkretniji i opasniji po gol gostiju. Mathias Pfitzer u 13. min nakon slobodnog udarca s nekih 17 m postiže gol za vodstvo domaćina. Na 2:0 povisuje Nico Zax nešto prije kraja prvog poluvremena.

U drugo poluvrijeme SG kreće puno agresivnije, uspijeva lagano preuzeti inicijativu. Genbu odličnim udarcem glavom u 70. min smanjuje vodstvo domaćih na 2:1. U ovim trenucima SG je igrao na sve ili ništa i umalo im se ta taktika i isplatila kad jednu odbijenu loptu Filipović ne uspijeva poslati u mrežu.

Pobjeda domaćina na kraju i više nego zaslužena, možemo tek žaliti što SG u kompletnom sastavu nije imao priliku pokazati snagu protiv 'verbandligaša'.

Nakon pet kola, SG Mannheim je na osmom mjestu sa osam bodova iz pet utakmica i gol razlikom 12:5.

STARIJE

4. kolo Kreisklasse A2 Mannheim

U četvrtom kolu odigranom 11. rujna ekipa Sg Mannheima je na domaćem terenu dočekala SV Enosis Mannheim.

Enosis je već duži niz godina ekipa koja uvijek igra u gornjem vrhu Kreisklasse. Prvo poluvrijeme prošlo je iuz dosta bolju i agresivniju igu domaćina i vratar gostiju bio je najzapaženiji igrač.

U drugom poluvremenu gosti preuzimaju blagu inicijativu, ali nakon uspješne kontre Kosic uspjeva zabiti pogodak za vodstvo domaćina . Ključni trenutak dogodio se u 58. min kada Marinić dobija drugi žuti, odnosno crveni karton. Nakon toga gosti preuzimaju u potpunosti igru i u 85. min preko Adamidisa dolaze do zgoditka za neriješen rezultat

22.09.2016.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>