27.03.2017

LOVREN SRUŠIO CHELSEA Hrvatski stoper strijelac u velikoj pobjedi Liverpoola

Lovren je doveo 'redse' u vodstvo u 17. minuti.

Br. pregleda: 2882

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Dejan Lovren bio je strijelac za Liverpool koji je u derbiju 5. kola engleskog prvenstva kao gost na Stamford Bridgeu svladao Chelsea sa 2-1 (2-0).

Lovren je doveo 'redse' u vodstvo u 17. minuti odlično se ubacivši na drugu vratnicu i nogom s pet metara pogodivši suparničku mrežu nakon ubačaja Philippea Coutinha. Kapetan Liverpoola Jordan Henderson je u 36. minuti povisio na 2-0 da bi u nastavku Diego Costa (61) uspio tek smanjiti na konačnih 2-1.

Lovren je za Liverpool odigrao čitav susret.

Nakon pet kola i Liverpool i Chelsea imaju po 10 bodova, kao i drugi Everton koji ima utakmicu manje, dok je na vrhu Manchester City sa 12 bodova i utakmicom manje.

17.09.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>