TRI UTAKMICE, TRI POBJEDE NK Croatia Bietigheim u prvenstvu i dalje bez greške

Alen Lehečka izvodi kazneni udarac (Foto: Miro Korenić)

Nakon tri utakmice, Croatia ima tri pobjede, uz gol razliku 11:0.

Croatia Bietigheim: Michael Schreiber, Fikret Albayrak, Raffaele Cervone, Denis Kolak, Renzo Radina (5. Stipe Rodin)(74. Dario Cucchiara) Mehmet Kaya, Sezgin Kaya, Jerome Wahl, Alen Lehečka, Mihal Zorko (86. Vjeran Galović), Leon Kraguljac
Golovi: Alen Lehečka, Leon Kraguljac
Sudac: Robert Acuner (dobar)
Gledatelja: 80

I sa trećeg gostovanja u nizu, ovaj puta kod FV Kirchheima, NK Croatia Bietigheim napušta teren kao pobjednik. Iako na početku nije tako izgledalo. Dobro su se domaćini pripremili na Hrvate iz Bietigheima. Izuzetno dobro pokriveni Croatiini igrači nisu imali prostora za igru. Često su domaćini bili prije na lopti, nisu je dali Hrvatima kontrolirati i tako iznudili niz grešaka od inače tehnički jakih igrača Croatie Bietigheim. Trebalo je malo vremena našim dečkima da se priviknu na način igre FV Kirchheima.

I tada, u 25. minuti šok za domaće. Leon Kraguljac je nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru, kazneni udarac za Croatiu. Alen Lehečka puca, ali mladi Deniz Lcöz, vratar domaćina, brani. No, sudac je vidio da se vratar neregularno prije izvedbe pomicao u naprijed i ponavlja kazneni udarac. Ovaj puta je 'El Capitano' nemilosrdan i pogađa za vodstvo NK Croatie Bietigheim.

Od sada domaća ekipa neprestano komentira i žali se na odluke suca. Nije više bilo akcije ili zvižduka koji nije bio popraćen komentarom. Goste to nije 'tangiralo' ni u najmanje; oni su namjestili igru i nisu domaćima, takoreći, dali disati.

U 42. minuti lijepa akcija Hrvata iz Bietigheima. Sa desne strane slobodni udarac. Zorko s osjećajem ubacuje u šesnaesterac na drugu vratnicu. Golman domaćina loptu nije procijenio dobro i proletio je ispod nje, Leon Kraguljac skače najviše i glavom povisuje vodstvo Croatie na 2:0. I opet igrači Kirchheima nisu zadovoljni i kritiziraju suca. I kako to biva u takvim slučajevima, u 45. minuti nakon verbalnog konflikta sa sucem, mladi napadač Kirchheima Gianluca Gioia mora napustiti teren zbog crvenog kartona.

U nastavku Croatia diktira tempo i kontrolira igru. Bilo je još nekoliko dobrih prilika za goste koje Hrvati manje-više zbog manjka koncentracje nisu iskoristili. Istaknuti se mora u svakom slučaju braću Kaya, koji su i ovaj puta kao vanbrodski motori hrvatsku korvetu vodili u napad, ali i vrlo jaku obranu, oko iskusnog Jerome Wahla, koja ne dopušta pogodak i tako i do kraja rezultat ostaje 0-2.

Nakon tri utakmice, Croatia ima tri pobjede, uz gol razliku 11:0. Trenutno je jedina momčad Kreislige A3 sa stopostotnim učinkom. Na drugom je mjestu u ligi iza TSV Bönnigheim koji ima utakmicu više i bod više.

12.09.2016.

Dailymotion screenshot

(VIDEO) MANDŽUKIĆ PROTIV BADELJA Super Mario sjajno zabio, veznjak 'viola' dobio crveni

21.09.2017.

Fiorentina je s igračem manje bila blizu izjednačenja, ali ipak nije uspjela. Više>

LOŠE VIJESTI IZ UKRAJINE Srna pao na doping testu?!