(VIDEO) OVO SE NE PAMTI Kramarić tri puta asistirao u remiju Hoffenheima i 'režirao' veliki povratak

Youtube screenshot

Nadoknadili tri pogotka zaostatka.

Br. pregleda: 3177

Nogometaši Hoffenheima prvi su put u svojoj povijesti igranja u njemačkom prvenstvu uspjeli nadoknaditi tri pogotka zaostatka, kad su u nedjelju izvukli remi 4-4 (1-4) na gostovanju kod Mainza, a za tri od četiri pogotka gostiju asistent je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

Mainz je u 27. minuti vodio 3-0 zahvaljujući dvama pogocima De Blasisa (3, 23) i jednom Cordobe (27). U 39. minuti Kramarić je upisao prvu asistenciju, kad je odličnom loptom pronašao strijelca Wagnera. No, golom Oztunalija Mainz je na odmor otišao s tri pogotka prednosti i držao ju sve do 71. minute, iako su domaći u 57. minuti ostali bez isključenog Bussmanna. Također zahvaljujući Kramariću, kojeg je ovaj srušio u gol prilici.

U 71. minuti Kramarić je napravio potez utakmice. Na lijevoj strani kaznenog prostora 'lažnjakom' se oslobodio dvojice domaćih braniča, ubacio lijevom nogom pred vrata, gdje je najviši u skoku bio Mark Uth. Isti je igrač samo 90 sekundi poslije preciznim udarcem s 20-ak metara doveo Hoffenheim na samo gol zaostatka.

U 84. minuti kod izjednačujućeg pogotka ponovno je Kramarić isprovocirao akciju iz koje je Mađar Adam Szalai svladao domaćeg vratara Lossla. Hrvatski reprezentativac je pokušao doći do prostora za udarac nakon kornera, ali su mu braniči Mainza ušli u blok. Ipak, lopta se sretno od Kramarića odbila do Szalaija koji je iz blizine pogodio za konačnih 4-4.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Werder je na svom stadionu poražen od Augsburga 1-2 te se momčad iz Bremena učvrstila na začelju.

11.09.2016.

ČERVAR ZADOVOLJAN POBJEDOM 'Borimo se s onim što imamo, ali Norveška je favorit protiv nas'

19.01.2018.

Červar smatra da ovakva igra ipak neće biti dovoljna za pobjedu protiv Norveške. Više>

SA SUBOTE NA NEDJELJU Stipe Miočić brani naslov svjetskog prvaka protiv Ngannoua, evo gdje možete gledati prijenos

19.01.2018.

Stipe ove nedjelje ima priliku postati jedini teškaš koji je uspio tri puta obraniti UFC-ovu titulu. Više>