ODLIČAN POČETAK CROATIE MANNHEIM Nakon tri kola na trećem mjestu

Dvije pobjede i jedan remi.

Br. pregleda: 1321

Autor: CroExpress

SG Croatia Mannheim odlično je krenula u novu sezonu. Nakon tri kola nalazi se na trećem mjestu, sa sedam bodova i gol razlikom 10:2. Momčad je za novu sezonu dovela nekoliko pojačanja, uglavnom igrače iz Hrvatske i BiH, među ostalim i bivše igrače vinkovačke Cibalije, igrače iz Đakova, Mostara... Evo kratkog pregleda prvih triju utakmica hrvatske momčadi.

1. Kolo: SG Mannheim : Spvgg Sandhofen 2:2

SG Mannheim otvorio je novu sezonu u gostima kod Spvgg Sandhofena. Unatoč mnogobrojnim izostancima, uspio je izvući bod. Prvo poluvrijeme je pripalo domaćinu dok je drugo u potpunosti gostima. U ovoj utakmici SG je pokazao karakter, vrativši se u utakmicu nakon 2:0 iz prvog poluvremena . Pobjeda bi možda pripala i SG-u da je sudac uvažio njihove zahtjeve za dva kaznena udarca.

2. Kolo: SG Mannem : Pvvg 07 Mannheim 5:0

U drugom kolu, nakon povratka mnogobrojnih izostalih igrača, SG je deklasirao ekipu 07 Mannheima. Od početka utakmice visok presing i napadačka igra dali su odgovarajući rezultat. Na poluvrijeme se ide sa 2:0, a do kraja domaćin povećava vodstvo i šalje gosti kući s visokih 5:0.

3. Kolo: TSV Amcitia Viernheim : SG Mannheim 0:3

SG Manneim je gostovao kod neugodne TSV Amcitie Viernheim. SG je krenuo jakim tempo i napadačkom igrom. Visoki presing uz brzu kombinatoriku odlike su prvoga poluvremena. Ovakav stil igre već u 13. minuti rezultira prekrasnim pogotkom Marinića glavom sa 16 m za vodstvo od 0:1. Ovo je ujedno i rezultat prvoga poluvremena.

U drugom poluvremenu domaćini svojom trkačkom spremnošću preuzimaju blagu inicijativu na terenu, no brzim kontrama SG u 54. minuti preko Filipovića povećava vodstvo na 2:0. Točku na 'i' stavlja sjajni branič Marinić svojim drugim pogotkom.

06.09.2016.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>