NK Croatia Bietigheim:
Papakonstantinou, Dlabal, Radina, Wahl, Cervone (79. Matić), Albayrak (79. Galović), Zorko, Kraguljac, Tricarico (74. Dietz-Sachinidis), Rodin, Lehečka. Schreiber.
Gledatelja: 150
Sudac: Horst Schulz (dobar)

Stopostotan početak za Croatiu Bietigheim u višoj ligi. Već u 2. minuti gostovanja kod SV Iptingena, Zorko je 'otvorio paljbu' i s 22 metra postigao vodeći zgoditak. Još je veselje trajalo kada je Albayrak u 3. minuti povisio volejem s 15-ak metara na 2:0 za Croatiu. Domaćini u totalnom šoku, nisu su se mogli snaći. Tako je bilo do 11. minute kad je Rodin centaršut iskoristio i glavom loptu šalje pokraj nemoćnog vratara Iptingena u gol, 3:0 za Hrvate. A tko se već pitao gdje je onaj golgeter od lani, mogao se uvjeriti u 20. i 22. minuti u povratak Lehečke sa godišnjeg. Tada kapetan hrvatske korvete rezultat povisuje na 4:0 pa na 5:0. Koja demonstracija sile u prvom poluvremenu!

U nastavku su zbog vrućine obje ekipe smanjile tempo, a Croatia je samo još činila najnužnije. A i protivnik se s time složio, bojeći se još većeg potopa. No, nisu mogli spriječiti i šesti pogodak Rodina za Hrvate iz Bietigheima. Domaćin mora priznati da je Croatia u ovom omjeru bila bolja, tako da je rezultat sasvim zaslužen. Čestitke ekipi i trenerima Leinekeru i Kanelopolousu na drugoj pobjedi u drugom kolu.

Croatia Bietigheim se trenutačno nalazi na samom vrhu ljestvice A3 Kreislige s maksimalnim učinkom i impresivnom 9:0 gol razlikom.

U klubu se kao i uvijek zahvaljuju publici na bodrenju i pozivaju na sljedeću utakmicu 11.09.2016 u 15.00 sati u Kirchheimu. Nadolazeći vikend Croatia Bietigheim je slobodna.

29.08.2016.

YouTube screenshot

(VIDEO) HRVAT ŠOKIRAO ATENU U velikom derbiju zabio u 95. minuti

20.11.2017.

Livaja je izjednačio udarcem sa 18 metara. Više>

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>