28.06.2017

HR Iseljeništvo

(VIDEO) NEZAUSTAVLJIVI HRVAT Protivnik mu brutalno uklizao, udarao ga, vukao, ali želja za golom je bila jača

Youtube screenshot

Kakva snaga!

Br. pregleda: 6002

Hrvatski napadač Stipe Perica bio je strijelac za Udinese u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Empolija u 2. kolu talijanskog prvenstva. On je u petoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu svoje momčadi.

Perica je u igru ušao u 64. minuti, dok je Andrija Balić odgledao pobjedu svojih suigrača s klupe. Inače, Udinese je poveo već u 3. minuti preko Felipea. U 96. Perica se sjurio prema protivničkom golu. Obrambeni igrač pokušao ga je srušiti svim sredstvima - brutalnim uklizavanjem, kada je, srećom, promašio Peričinu stajnu nogu, udaranjem, povlačenjem, no snažni Perica nije se dao, pridigao se i zabio gol.