(VIDEO) Rakitić lijepim golom donio pobjedu Barceloni

Youtube screenshot

Hrvatski reprezentativac je pogodak vrijedan tri boda postigao u 21. minuti.

Br. pregleda: 1900

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić postigao je pogodak kojim je Barcelona stigla do minimalne 1-0 pobjede na gostovanju kod Athletic Bilbaa u 2. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.

Rakitić je pogodak vrijedan tri boda postigao u 21. minuti. S lijeve strane je loptu ubacio turski reprezentativac Arda Turan, Rakitić se ubacio ispred svog čuvara i sa 7-8 metara glavom pogodio desni kut vrata pokraj nemoćnog domaćeg vratara Gorke Iraizoza.

Barcelona je imala još izglednih prilika za povećanje vodstva, ali Messi i Suarez nisu bili raspucani.

29.08.2016.

DINAMO SCHAFFHAUSEN UVJERLJIV Kod kuće slavili protiv Neunkircha s 4:2

23.10.2017.

Dinamo je nakon devet kola na osmom mjestu. Više>

YouTube screenshot

NAKON ŠTO JE LOVREN IZVAĐEN U 31. MINUTI Prozvao ga bivši igrač: 'Izgleda kao idiot'