(VIDEO) Zaboravljeni hrvatski napadač srušio španjolskog velikana

Youtube screenshot

Livaja je više ostao zapamćen po svom problematičnom ponašanju nego golovima.

Br. pregleda: 4099

U prvom kolu španjolskog prvenstva Las Palmas je sa 4-2 slavio protiv Valencije u gostima, a hrvatski nogometaš Marko Livaja je zabio dva gola.

Povela je Valencija pogotkom Santija Mine u 5. minuti, a Livaja je u 15. minuti izjednačio. Nakon toga Jonathan Viera zabija u 23. minuti drugi gol za Laas Palmas, a Kevin Prince Boateng podiže na 3-1 za Las Palmas sedam minuta kasnije. Tri minute nakon toga Santi Mina smanjuje na 3-2. Pobjedu Las Palmasa zaključuje Livaja svojim drugim pogotkom na utakmici u 87. minuti.

Livaja je više ostao zapamćen po svom problematičnom ponašanju nego golovima. Kao 17-godišnjak otišao iz Hajduka u Inter. Igrao je u Luganu i Ceseni na posudbi, nakon čega ga je kupila Atalanta. Ondje se nije snašao pa je otišao u ruski Rubin, gdje nije postigao niti jedan gol. Jednu sezonu proveo je u Empoliju na posudbi, također bez većih uspjeha. Ove je godine potpisao za Las Palmas. Nadamo se da će ovo biti prekretnica njegove karijere!