SJAJAN PREOKRET NK Hrvatska Regensburg osvojila bod na otvaranju sezone

Fupa TV screenshot

Napeta i čvrsta utakmica.

Br. pregleda: 2189

Autor: Dario Šušak

Na otvaranju B-Klasse Regensburg (Grupa 3), na teškom gostovanju protiv SpVgg Ramspau II, NK Hrvatska Regensburg napravila je preokret i u konačnici zasluženo uzela težak bod u gostima.

Iako su domaći u sastavu protiv nekompletnog NK Hrvatska, kojemu zbog ljetovanja nedostaje sedam igrača, imali petoricu igrača iz prve momčadi, rano vodstvo od 2:0 im nije bilo dovoljno. Pred kraj prvog dijela Tomislav Žebić je prekrasnim golom s 30-ak metara iskosa smanjio na 2:1, pogodivši same rašlje nemoćnog vratara.

Trener Stipe Blažević očigledno je na poluvremenu ponašao prave riječi jer su Hrvati odmah nakon početka drugog dijela preko Doru Issaya izjednačili na 2:2 i odmah nakon toga preko Roberta Štefančića prešli u vodstvo, koji je hladnokrvno zabio s bijele točke za 2:3.

Nakon toga domaćin žestoko napada i u konačnici u 96. minuti zabija za konačnih 3:3.

Bila je ovo napeta, neizvjesna i izuzetno čvrsta utakmica koja je na kraju završila ravnopravnom podjelom bodova.

Sve golove s ove utakmice možete pogledati OVDJE.