SJAJAN PREOKRET NK Hrvatska Regensburg osvojila bod na otvaranju sezone

Fupa TV screenshot

Napeta i čvrsta utakmica.

Br. pregleda: 2564

Autor: Dario Šušak

Na otvaranju B-Klasse Regensburg (Grupa 3), na teškom gostovanju protiv SpVgg Ramspau II, NK Hrvatska Regensburg napravila je preokret i u konačnici zasluženo uzela težak bod u gostima.

Iako su domaći u sastavu protiv nekompletnog NK Hrvatska, kojemu zbog ljetovanja nedostaje sedam igrača, imali petoricu igrača iz prve momčadi, rano vodstvo od 2:0 im nije bilo dovoljno. Pred kraj prvog dijela Tomislav Žebić je prekrasnim golom s 30-ak metara iskosa smanjio na 2:1, pogodivši same rašlje nemoćnog vratara.

Trener Stipe Blažević očigledno je na poluvremenu ponašao prave riječi jer su Hrvati odmah nakon početka drugog dijela preko Doru Issaya izjednačili na 2:2 i odmah nakon toga preko Roberta Štefančića prešli u vodstvo, koji je hladnokrvno zabio s bijele točke za 2:3.

Nakon toga domaćin žestoko napada i u konačnici u 96. minuti zabija za konačnih 3:3.

Bila je ovo napeta, neizvjesna i izuzetno čvrsta utakmica koja je na kraju završila ravnopravnom podjelom bodova.

Sve golove s ove utakmice možete pogledati OVDJE.

08.08.2016.

ČERVAR ZADOVOLJAN POBJEDOM 'Borimo se s onim što imamo, ali Norveška je favorit protiv nas'

19.01.2018.

Červar smatra da ovakva igra ipak neće biti dovoljna za pobjedu protiv Norveške. Više>

SA SUBOTE NA NEDJELJU Stipe Miočić brani naslov svjetskog prvaka protiv Ngannoua, evo gdje možete gledati prijenos

19.01.2018.

Stipe ove nedjelje ima priliku postati jedini teškaš koji je uspio tri puta obraniti UFC-ovu titulu. Više>