28.03.2017

ŠOKIRALI SLAVENA BILIĆA West Ham izgubio u Sloveniji

Prvi susret 3. pretkola.

Br. pregleda: 1288

Slovenski prvoligaš Domžale priredio je iznenađenje pobijedivši u Ljubljani West Ham Slavena Bilića 2-1 u prvom susretu 3. pretkola Europske lige.

Utakmica se igrala u Ljubljani na stadionu Stožice, a West Ham je stigao direktno iz Austrije gdje se nalazi na pripremama za novu sezonu koja počinje 14. kolovoza.

'Čekičari' su nastupili bez ponajboljih igrača Dimitrija Payeta i Manuela Lanzinija, no Bilić je na teren poslao jaku momčad koju su predvodili Carroll, Valencia, Noble i Antonio, te nova pojačanja Feghouli i Nordtveit. Bilić je utakmicu pratio s tribina, a momčad je vodio Nikola Jurčević.

Slovenski sastav je poveo u 11. minuti golom Matica Črnica iz kaznenog udarca, a izjednačio je Mark Noble sedam minuta kasnije, također iz jedanaesterca. Črnic je u 49. minuti lijepim golom doveo Domžale u novu prednost, a u samoj završnici je mogao zabiti i treći pogodak, no Adrian je sjajno obranio njegov udarac.

29.07.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>