24.03.2017

EURO 2016 Belgija razbila Mađarsku, Njemačka Slovačku, Francuzi teško s Ircima

Favoriti prošli dalje.

U susretu osmine finala EURA u Lyonu su nogometaši Francuske svladali Irsku s 2-1 (0-1), pa u četvrtfinalu čekaju pobjednika dvoboja Engleska-Island.

Irci su poveli golom Roberta Bradya u 2. minuti iz jedanaesterca, a Francuzi su preokrenuli u drugom dijelu pogocima Antoinea Griezmanna (58, 61). U 66. minuti je isključen irski branič Shane Duffy.

Pred 56.000 gledatelja na stadionu des Lumieres sudio je Nicola Rizzoli iz Italije.

U Lilleu Njemačka je pobijedila Slovačku sa 3-0, strijelci za Njemačku bili su Jerome Boateng u 8. minuti, Mario Gomez u 43, te Julian Draxler u 63. minuti.

Pred 47.000 gledatelja na stadionu Pierre Mauroy sudio je Szymon Marciniak iz Poljske.

Njemačka će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika dvoboja između Italije i Španjolske, koji je na rasporedu u ponedjeljak u 18 sati u Saint-Denisu.

U Toulouseu su nogometaši Belgije svladali Mađarsku s 4-0 (1-0) te prošli u četvrtfinale gdje ih očekuju Velšani. .

Strijelci su za Belgijance bili Toby Alderweireld (10), Mitchi Batshuayi (78), Eden Hazard (80) i Yannick Carrasco (90+1).

Pred 30.000 gledatelja na stadionu Municipal sudio je Milorad Mažić.

27.06.2016.

MODRIĆ JEDVA ČEKA UTAKMICU 'Publika će biti naš 12. igrač'

24.03.2017.

Izbornika je posebno razveselila reakcija gledatelja koji su praktično razgrabili ulaznice za dvoboj s Ukrajincima. Više>

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA U DERBIJU Enosis je bio sretniji i spretniji

24.03.2017.

Utakmica 19. kola Kreisklasse izmedu SG Mannheima i Enosisa bila je derbi kola. Više>