28.03.2017

EURO 2016 Španjolci jedva pobijedili Čehe, veliko upozorenje Hrvatskoj

Talijani bolji od Belgije.

U utakmici 1. kola skupine E nogometnog Eura u ponedjeljak su Irska i Švedska na stadionu Stade de France odigrali 1-1

Irska je povela u 48. minuti pogotkom Wesa Hoolahana, a Švedska je do izjedanačenja došla u 71. minuti. Zlatan Ibrahimović se u kaznenom prostoru sjurio do korner-linije i oštro je ubacio pred vrata Irske, a branič Ciaran Clark glavom je pogodio vlastitu mrežu.

Italija je u Lyonu u istoj skupini pobijedila Belgiju sa 2-0 pogocima Emanuela Giaccherinija (32) i Graziana Pellea (90+2).

U utakmice 1. kola skupine D na EURU Španjolska je u Toulouseu svladala Češku sa 1-0 (0-0).

Strijelac jedinog gola bio je Pique u 87. minuti.

Pred 30.000 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Marciniak iz Poljske.

U nedjelju je Hrvatska također sa 1-0 svladala Tursku, pa nakon 1. kola u ovoj skupini Hrvatska i Španjolska imaju po tri boda, dok su Češka i Turska bez bodova.

U 2. kolu u petak će igrati Hrvatska - Češka (18 sati) u Saint-Etienneu, te Španjolska - Turska (21 sat) u Nici.

14.06.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>