24.03.2017

(VIDEO) RUSI ZAUSTAVILI ENGLEZE Drugi dan Eura obilježila dva lijepa gola iz slobodnih udaraca

Youtube screenshot

Wales bolji od Slovačke, Švicarska od Albanije.

Br. pregleda: 2232

Autor: CroExpress

Prvu utakmicu drugog dana Europskog prvenstva odigrali su Švicarska i Albanija. S minimalnih 1-0, zgoditkom Schära, slavili su Švicarci.

U drugoj su se utakmici susreli Wales i Slovačka, bolji su s 2-1 bili otočani. Prvi gol za Velšane postigao je Gareth Bale iz slobodnog udarca. Na 1-1 izjednačio je Duda u 61., a pobjedu je Walesu donio Robson-Kanu u 81.

Derbi dana odigran je u Marseilleu između Rusije i Engleske. U vrlo dobroj utakmici Englezi su imali nešto više prilika, ali i Rusi su pružili vrlo solidnu predstavu. Na poluvrijeme se otišlo bez golova, a Engleze je u ekstazu bacio Dier pogotkom iz 'slobodnjaka' u 73. minuti. No, Rusi su izjednačili pogotkom u 93. minuti, nakon sjajnog skoka Berezutskog.

12.06.2016.

MODRIĆ JEDVA ČEKA UTAKMICU 'Publika će biti naš 12. igrač'

24.03.2017.

Izbornika je posebno razveselila reakcija gledatelja koji su praktično razgrabili ulaznice za dvoboj s Ukrajincima. Više>

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA U DERBIJU Enosis je bio sretniji i spretniji

24.03.2017.

Utakmica 19. kola Kreisklasse izmedu SG Mannheima i Enosisa bila je derbi kola. Više>