OTVOREN EURO Payet sjajnim golom u 89. minuti donio pobjedu Francuskoj

Youtube screenshot

Rumunjska se dobro držala.

Br. pregleda: 2417

Autor: Z.S.

Na otvaranju Europskog prvenstva u nogometu Francuska je pobijedila Rumunjsku sa 2-1. U dobroj utakmici presudio je Dimitri Payet sjajnim golom u posljednjim minutama utakmice.

Rumunjska je odlično počela utakmicu i već u 4. minuti promašila veliku priliku. Uslijedilo je nekoliko poluprilika s obje strane, a na poluvrijeme se otišlo bez pogodaka.

Rumunjsku je, na oduševljenje domaćih navijača, konačno 'načeo' Olivier Giroud u 57. minuti zgoditkom glavom nakon odličnog centaršuta Payeta i loše intervencije rumunjskog vratara.

No, već nekoliko minuta kasnije Rumunji izjednačuju iz kaznenog udarca; precizan je bio Stancu.

I kad je već izgledalo da će utakmica završiti remijem, ukazao se napadač West Hama, Dimitri Payet. Sjajnim udarcem sa 20-ak metara savladao je Tatarusanua na rumunjskim vratima i Francuzima donio vrijednu pobjedu.

10.06.2016.

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>