26.07.2017

KAKAV SJAJAN PODUHVAT! Croatia Malmö osvojila je prvenstvo grada, pao je veliki favorit

Igrali su protiv kluba koji je tri lige iznad njih.

Br. pregleda: 2757

Autor: CroExpress

NK Croatia pobjednik je Malmö Mästerskapa, prvenstva ovog grada! I u finalu je pao favorit, branitelj naslova.

Peto finale i četvrto slavlje za NK Croatiu u ovom natjecanju. Protivnik je bio branitelj naslova Kvarnby IK iz druge lige i neupitan favorit. Utakmica je bila odlična, borili su se i jedni i drugi, ulog je bio titula prvaka gradskog turnira i novčana nagrada od 10 000 švedskih kruna.

Krajem prvog poluvremena napadač Croatie Jasmin Palević oboren je u kaznenom prostoru Kvarnby-a i sa 1:0 iz kaznenog udarca se ide na poluvrijeme. Početkom drugom poluvremena Kvarnby uspijeva izjednačiti , ali samo 5 minuta kasnije Jasmin Palević ponovno dovodi Croatiu u vodstvo. Ostatak utakmice bio je žestoka borba drugoligaša Kvarnbya za izjednačenje i sjajna predstava cijele obrane, a naročito vratara NK Croatie, Vinka Nižića. Rezultat je ostao 2:1 i kapetan NK Croatie Malmö, Tonči Bubalo, podigao je pobjednički pehar.

NK Croatia osvojila je ovu titulu sa 5 pobjeda i jednom neriješenom utakmicom i gol razlikom od 16:5.

- Nakon 25 godina ponovno smo osvojili Malmö Mästerskap. Sve ukazuje na to da ovaj klub ponovno ima jednu zlatnu generaciju – kaže nam Dana Zvjezdana Percan, predsjednica kluba.

U ovom prvenstvu tradicionalno ne sudjeluje tek gradski prvoligaš Malmö.

26.05.2016.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>