CROATIA MANNHEIM ZAUSTAVILA FAVORITA Izbacili ih iz utrke za promociju

Br. pregleda: 2448

Autor: CroExpress

29 Kolo
SG Mannheim: ASV Feudenheim

Utakmica 29. kola imala je veliki značaj za gosta. Pobjedom bi ASV Feudenheim ostao u utrci za jedno od prva dva mjesta na tabeli, koje vodi u višu ligu.

Utakmica se igrala po jako sparnom vremenu. Ni domaćin ni gost nisu pokazali neku zavidnu igru, vidjelo se odmah na početku da će to biti jako teška utakmica za obje momčadi. U prvom poluvremenu nije bilo većih prilika do 33. min kada je Radiskovic zaprijetio sjajnim slobodnim udarcem, no vratar gostiju je bio na visini zadatka. Da I ASV Feudenheim zna izvoditi slobodne udarce pokazao je u 41. min, kada Kramer pogađa sa 19 m za 0:1 gostiju.

Drugo poluvrijeme donosi istu igru kao i prvo, borba na sredini terena uz mnogo dijagonalnih lopti, gdje i jedni i drugi preskaču srednji vezni red. S obje strane bilo je par poluprilika, no SG se pokazao kao bolja momčad. U 88. min dugu loptu krasnim poluvolejem Timamo Guenbu iskorištava i postiže odličan gol za konačnih 1:1.

Ovo je za goste bio jak udarac jer su ovim remijem ispali iz utrke za promociju u višu ligu.

24.05.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>