24.06.2018

SJAJAN REZULTAT U BERLINU Gluhi hrvatski rukometaši pobijedili domaćine, u finalu su Eura!

Danas protiv Rusije.

Br. pregleda: 2022

Hrvatska reprezentacija gluhih rukometaša izborila je nastup u finalu Europskog prvenstva koje se održava u Berlinu, nakon što je u petak u polufinalu s 23-22 svladala Njemačku.

Hrvatski rukometaši će se u subotnjem finalu (14.30 sati) za zlato boriti protiv reprezentacije Rusije koja je s 25-18 u polufinalu bila bolja od Srbije.

Do polufinala su hrvatski reprezentativci stigli uvjerljivo osvojivši prvo mjesto u skupini B, u kojoj su svladali Italiju (32-12) i Srbiju (30-18).

Hrvatski gluhi rukometaši u Berlinu brane naslov europskog prvaka osvojen 2012. godine u Lignanu.

21.05.2016.

DANAS OKO 18:55 Hrvatska bi mogla slaviti i prvo mjesto u skupini

22.06.2018.

U slučaju da Island danas pobijedi, utrka za prvo mjesto i dalje je otvorena. Više>