20.09.2017

KOVAČEV EINTRACHT BORI SE ZA OPSTANAK U prvoj utakmici remizirali s Nürnbergom

1-1 u Frankfurtu.

Autor: Z.S.

U prvoj utakmici doigravanja za opstanak u 1. Bundesligi, Eintracht Frankfurt kojeg vodi naš Niko Kovač odigrao je 1-1 s drugoligašem Nürnbergom na domaćem terenu.

Gosti su poveli u 43. minuti autogolom nesretnog Marca Russa nakon slobodnog udarca. Njemu je, nažalost, prije utakmice dijagnosticiran karcinom, a odlučio je odigrati ove dvije utakmice doigravanja na vlastitu odgovornost.

Eintracht je izjednačio zgoditkom Mijata Gačinovića u 65. minuti.  Unatoč nadmoći, domaći nisu uspjeli do kraja postići i pobjednički pogodak. Nürnberg u uzvrat, koji će se odigrati 23. svibnja, odlazi s vrijednim golom u gostima.

Eintracht je poražen u četiri od zadnjih pet utakmica u gostima, od čega posljednji put u Bremenu kod izravnog konkurenta Werdera. Ipak, ostali porazi došli su od snažnih momčadi - Leverkusena, Bayerna i Borussie Mönchengladbach. Pobijeđen je tek Darmstadt, a Niki Kovaču ostaje nada da će njegovi igrači biti najbolji sada kada je najpotrebnije.

Hrvatski stručnjak s Frankfurtom ima ugovor do kraja sezone koji će se produžiti tek ako Eintracht ostane u ligi.

20.05.2016.

LOŠE VIJESTI IZ UKRAJINE Srna pao na doping testu?!

20.09.2017.

Šahtar još nije službeno komentirao vijest, a nije se oglasila ni UEFA. Više>

MILAS SA PREDSTAVNICIMA CRO VIENNE 'Cilj svih naših zajedničkih napora mora biti očuvanje hrvatskog identiteta'