REMI CROATIE MANNHEIM Kod Vogelstanga odigrali 2:2

Br. pregleda: 1069

Autor: CroExpress

Ponedjeljak, 16.05.16 | 15:00
SSV Vogelstang - SG Mannheim

Utakmica između devete i osme momčadi na tabeli počela je oštro i žestoko. U prvih 15 sekundi Kosic dolazi do izgledne prilike. Na žalost, pogađa golmana domaćih. Do iduće prilike se nije dugo čekalo - na ubačaj Orsolica Kosic 'škaricama' pogađa gredu. Par minuta kasnije, Živković nakon prodora s lijeve strane pogađa vratnicu. SG i dalje pritišće, Kosic izbacuje Filipovića koji na drugoj vratnici pogađa Guenb koji u 23. min pogađa za 1:0. Nakon vodstva, pritisak SG-a popušta te domaćin u 41. min preko Wileya dolazi do 1:1.

U nastavku gledamo izjednačenu utakmicu gdje domaći u 71. min ponovo preko Wileya dolaze do vodstva. Nije se dugo čekalo do izjednačenja; Eduardo Pereira u 76. min udarcem glavom postavlja konačni rezultat 2:2. Do kraja utakmice nije bilo većih šansi.

20.05.2016.

Youtube screenshot

HVALA LEGENDO! Ivica Olić odlazi u igračku mirovinu

25.06.2017.

Olić je posljednju sezonu proveo u dresu TSV 1860 Münchena. Više>

(VIDEO) HRVATSKI NOGOMETNI TURNIR U BRUXELLESU U srcu Europe održava se Croatia Cup