NEVJEROJATNA PRIČA Croatia Mannheim protiv Srbije igrala bez vratara!

Nedjelja, 8.5.2016

SG Mannheim – FK Srbija 1:4
Gledatelja: 500

Pred petstotinjak gledatelja ove nedjelje SG Croatia Mannheim je u derbiju Kreisklasse dočekala vodeću FK Srbiju.

Na nevjerojatan se način prst sudbine još prije početka utakmice upleo u krajnji ishod. Naime, prvi vratar SG-a na utakmici nije mogao nastupiti. Rezervni vratar, koji ga je trebao mijenjati, neposredno prije početka utakmice ozlijedio se. Na vrata je morao – igrač.

Utakmica je, po toplom vremenu, počela žustro i oštro. FK Srbija se bori za naslov, dok je SG deveti na tabeli s malim zaostatkom za petim mjestom. Nije bilo mnogo prilika, većina toga odvija se na sredini terena. Igrači SG-a bili su svjesni da ne smiju dopustiti udarce na svoja vrata. Ipak, u 33. minuti ono čega su se svi pribojavali – udarac Lukića sa tridesetak metara, nespretna reakcija vratara-igrača i gosti vode. Slična stvar dogodila se i nekoliko minuta kasnije, kada je ponovo iz daljine strijelac Marković. Igrači SG-a na poluvrijeme odlaze sa samo jednom mišlju – koji bi rezultat bio da su na raspolaganju imali vratara?

Prvih dvadesetak minuta drugog poluvremena SG Mannheim dominira, no ne uspijevaju zabiti. To iskorištavaju kvalitetni igrači gostiju i Marković zabija dva pogotka za visokih 0:4. Do kraja utakmice za ublažavanje rezultata pobrinuo se Timamo, koji je u 90. zabio za 1:4.

10.05.2016.

VUČIĆ 'UPUTIO POZIV ZA OBNOVU DIJALOGA' Želi da srpski kapital uđe u Hrvatsku

29.04.2017.

Ocijenio je da se Balkan može stabilizirati. Više>

NIŠTA OD PARLAMENTARNE VEĆINE IDUĆI TJEDAN? 'To nije ni cilj, cilj je stabilizirati Sabor'