23.03.2017

(VIDEO) Sjajni Perišić asistirao i zabio

Hrvatski veznjak je asistirao za prvi, a potom zabio i drugi pogodak.

Br. pregleda: 1001

U prvom susretu 37. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Empoli 2-1, a u naslovnoj ulozi ponovo je bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Hrvatski veznjak je asistirao za prvi, a potom zabio i drugi pogodak 'Nerazzurra'. Perišić je ove sezone zabio sedam golova u Serie A, te dodao i pet asistencija.

Inter je poveo u 12. minuti golom Maura Icardija nakon sjajne Perišićeve asistencije. Gosti su izjednačili u 37. minuti, a strijelac je bio Manuel Pucciarelli, međutim svega tri minute kasnije domaćin je stigao do novog vodstva. Jevetić je pucao, Alberto Pelagotti obranio, a Perišić lagano pospremio odbijanac. U nastavku susreta gosti su bili bliže izjednačenju, no više nije bilo pogodaka.

Perišić je igrao do sudačke nadoknade kada je zamijenjen, dok je Marcelo Brozović odradio cijeli dvoboj.