23.02.2018

(VIDEO) MAJSTOR I MIRITELJ Eduardo srušio najvećeg rivala s dva gola pa smirivao masovnu tučnjavu

Youtube screenshot

Šahtar pobijedio Dinamo s 3-0.

Br. pregleda: 1405

Autor: CroExpress/Hina

U najvećem derbiju Ukrajinske lige Šahtar je kao domaćin slavio protiv lidera Dinama iz Kijeva s 3-0, a dva je gola zabio bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva.

Eduardo je pogađao u 33. i 78. minuti, a u strijelce se za 'Rudare' upisao i Welington (73). Dvoboj u Lvivu obiježila je i opća tučnjava igrača u 80. minuti nakon koje su isključeni Jarmilenko kod gostije, te Kučer i Stepanenko kod domaćih.

Eduardo je odigrao cijelu utakmicu za Šahtar, koji je nastupio bez svog kapetana Darija Srne, dok je Domagoj Vida igrao svih 90 minuta za Kijevljane. Unatoč porazu, Dinamo vodi s četiri boda više od Šahtara, kojeg u četvrtak čeka uzvratni dvoboj Europske lige u Sevilli.

02.05.2016.

PERO RADAKOVIĆ Legenda riječkog nogometa u 30. godini života se na treningu samo srušio...

22.02.2018.

Najpoznatiji je njegov pogodak u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Čileu, gdje je u četvrtfinalu srušio Njemačku. Više>