19.10.2018

(VIDEO) SJAJNI IMOĆANIN Rebić fantastičnim golom srušio Kramarićev Hoffenheim

Rebić je doveo momčad iz Frankfurta u vodstvo pogotkom u 40. minuti.

U susretu sedmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht je na gostovanju pobijedio Hoffeheim s 2-1 uz pogodak i isključenje hrvatskog reprezentativca Ante Rebića.

Rebić je doveo momčad iz Frankfurta u vodstvo pogotkom u 40. minuti prebacivši lijepim lobom istrčalog Olivera Baumanna. Bio je to njegov treći gol u zadnje tri utakmice otkako se oporavio od ozljede.

Na 2-0 je povećao Luka Jović već u prvoj minuti nastavka. Nažalost, Rebić je odličan nastup pokvario isključenjem u 65. minuti nakon što je zbog oštrog prekršaja zaradio drugi žuti karton.

Domaćin je s igračem više uspio smanjiti u 82. minuti golom Reissa Nelsona, ali ne i više od toga. Andrej Kramarić nije ulazio u igru i utakmicu je pratio s klupe za pričuve domaćeg sastava premda je u zadnjem kolu zabio u susretu protiv Leipziga.

Na ljestvici vode dvije Borussije. Momčad iz Dortmunda je prva sa 17 bodova, dok je imenjak iz Mönchengladbacha na drugoj poziciji sa 14 bodova koliko imaju i Werder i Hertha. Bayern je tek peti s 13 bodova. Eintracht je sedmi s 10 bodova, dok je Hoffenheim na 13. mjestu sa sedam bodova.