17.08.2018

(VIDEO) PJACA POKAZAO SVOJ TALENT 'Slomio kičmu' braniču i zabio prvi gol u Bundesligi

YouTube screenshot

Igrao je do 56. minute.

Br. pregleda: 1379

U posljednjem susretu 19. kola Bundeslige Schalke je u nedjelju na domaćem terenu protiv Hannovera odigrao 1-1, a hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac za Schalke.

Marko Pjaca, koji je igrao do 56. minute, doveo je domaćine u vodstvo odličnim individualnim potezom u 16. minuti. Driblingom je 'slomio'stopera Hannovera Salifa Sanea i potom je lijepo plasirao loptu u suprotni kut.

Pjaca je u siječnju iz Juventusa došao na posudbu u Schalke i ovo mu je bio drugi nastup za klub iz Gelsenkirchena.

No, Pjacin pogodak nije bio dovoljan za pobjedu domaćina jer je u 86. minuti Niclas Fuellkrug donio remi Hannoveru.

22.01.2018.

OPROSTIO SE I SUBAŠIĆ 'Ispunjen sam i sritan čovik'

16.08.2018.

Ona je ljubav koja ne može proć. Više>

DINAMO STIŽE U BERN PO LIGU PRVAKA! Švicarski Hrvat potvrdio pobjedu protiv Kazahstanaca