SJAJNO OTVARANJE EURA Hrvatska s 10 razlike razbila Srbiju

Prvi smo nakon prvog kola.

Br. pregleda: 1185

Autor: Z.S.

Hrvatska je u prvoj utakmici Europskog prvenstva u rukometu pobijedila Srbiju i na najbolji način otvorila Euro!

Hrvatska je od prve do zadnje minute vodila. Na poluvrijeme smo otišli sa 14-9, a u drugo poluvrijeme su izabranici Line Červara ušli odlično i sve više povećavali svoju prednost. Na kraju smo slavili sa 32-22.

Hrvatska je nakon prvog kola prva na ljestvici. U drugoj utakmici Island je pobijedio Švedsku 26-24.

Nažalost, čini se da se  u zadnjim trenucima ozlijedio jedan od naših ključnih igrača, Domagoj Duvnjak, koji je šepajući napustio teren.

Igračem utakmice proglašen je Mirko Alilović, koji je imao tek pet obrana, no neke od njih bile su doista sjajne.

Hrvatska iduću utakmicu igra u nedjelju protiv Islanda u 20:30.

12.01.2018.

Youtube snimka zaslona

(VIDEO) KAKAV GOL! Ivan Santini zabio 'nemoguće' u velikom derbiju, pogledajte tu majstoriju

24.09.2018.

Santini je prvi strijelac lige s osam golova u isto toliko utakmica. Više>

(VIDEO) USPJEŠAN DAN HRVATA U SERIE A Brozović u 95.' bacio navijače u trans, zabio i Pjaca

23.09.2018.

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 60. minuti. Više>

FANTASTIČNI DINAMO Razbili turskog velikana s 4-1

21.09.2018.

Hrvatski prvak je na Maksimiru došao do jedne od najvećih europskih pobjeda. Više>