22.02.2018

(VIDEO) ČUDESNI PERIŠIĆ Zabio hat trick i pokazao zašto ga svi žele

YouTube screenshot

Visoka pobjeda Intera.

Nogometaši Intera preuzeli su vodstvo na ljestvici talijanskog prvenstva nakon što su u susretu 15. kola na San Siru pobijedili Chievo 5-0 uz tri gola Ivana Perišića i asistenciju Marcela Brozovića.

Inter je pružio sjajnu predstavu i pobjeda 'Nerazzurra' je mogla biti i uvjerljivija. Najbolji igrač utakmice ponovo je bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je postigao tri gola, a odličnu predstavu pružio je i Marcelo Brozović upisavši jednu asistenciju.

Perišić je postigao vodeći pogodak u 23. minuti. Davide Santon odlično je prošao po lijevoj strani i pucao, Stefano Sorrentino je obranio, ali se lopta odbila do Perišića, koji je opalio iz prve i zabio za vodstvo domaćina. Na 2-0 je povisio Mauro Icardi u 38. minuti na Brozovićevu asistenciju, a u 57. minuti ponovo zabija Perišić koji je prekrasno pogodio desni donji kut za 3-0. Na 4-0 tri minute kasnije povisio je branič Milan Škriniar glavom nakon ubačaja Antonija Candreve iz akcije koju je započeo Brozović sjajnom loptom za Candrevu. Golijadu Intera zaključio je Perišić u sudačkoj nadoknadi utakmice svojim trećim golom na utakmici, te sedmim ove sezone uz šest asistencija.

04.12.2017.

PERO RADAKOVIĆ Legenda riječkog nogometa u 30. godini života se na treningu samo srušio...

22.02.2018.

Najpoznatiji je njegov pogodak u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Čileu, gdje je u četvrtfinalu srušio Njemačku. Više>