16.12.2017

(VIDEO) KAKVI HAKLERI! Hrvatski napadač i suigrač izvozali obrambene igrače, Livaja majstorski zabio

YouTube screenshot

Ovom pobjedom AEK je preuzeo vodstvo na ljestvici sa 26 bodova.

Hrvatski nogometaš Marko Livaja nastavio je s odličnim igrama u dresu grčkog prvoligaša AEK-a.

U susretu 13. kola AEK je na gostovanju pobijedio Levadiakos 2-0, a Livaja je zabio za vodstvo u 52. minuti. Bio je to njegov peti gol u prvenstvu uz dvije asistencije, a zanimljivo upisao se među strijelce u zadnja četiri ligaška ogleda. Pobjedu gostiju potvrdio je Sergio Araujo u 66. minuti.

Ovom pobjedom AEK je preuzeo vodstvo na ljestvici sa 26 bodova, Olympiakos ima bod manje, a treći je Atromitos sa 21 bodom.

Atenski klub je posljednji naslov grčkog prvaka osvojio 1994. godine.

04.12.2017.

(VIDEO) RIJEKA POBIJEDILA MILAN Puljić načeo 'rossonere' fantastičnim golom, posao dovršio švicarski Hrvat