20.11.2017

(VIDEO) ŠUPLJE RUKE Američki vratar protiv Portugala primio kiks gol koji nikad neće zaboraviti

YouTube screenshot

Utakmica je završila 1-1.

Autor: Z.S.

Kad je Vitorino Antunes 'potegao' oštru loptu s lijevog krila prema petercu američke momčadi u prijateljskog utakmici u Portugalu, mogao je samo sanjati da će zabiti gol.

Na njegovu sreću, na vratima SAD-a bio je mladi Ethan Horvath, vratar belgijskog Club Bruggea. Horvath je loptu htio uhvatiti, no ona mu je prošla i kroz ruke i kroz noge pa u gol.

Utakmica je završila 1-1. SAD je poveo u 21. minuti zgoditkom McKenniea, a Portugal poravnao 10 minuta kasnije.

SAD se ove godine prvi put nakon 1986. nije plasirao na Svjetsko prvenstvo.

15.11.2017.

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>

(VIDEO) HRVAT ODVEO AUSTRALIJU NA SVJETSKO PRVENSTVO Zabio sva tri gola!