20.11.2017

ODLIČAN POČETAK SEZONE Novoosnovani Croatia Hawks Stuttgart pobijedili i drugu utakmicu

Hrvatski košarkaši slavili su sa 84:78.

Statistika utakmice

Tablica

Autor: CroExpress

Košarkaški klub Croatia Hawks iz Stuttgarta ostvario je i drugu pobjedu u ovoj sezoni; u gostima je u subotu 'pao' TV Bopfingen. Hrvatski košarkaši slavili su sa 84:78.

Najbolji u redovima Croatie bili su Buljan (20 poena), Haile (18) i M. Kesinović (15).

Podsjetimo, Croatia Hawks prvu utakmicu slavili su protiv TSV Plattenhardta 42:38 i sad imaju dvije pobjede u prve dvije natjecateljske utakmice Kreislige B (Staffel 3). Na drugom su mjestu na tablici i jedini uz SpVgg Möhringen nemaju nijedan poraz.

Kako smo već pisali, klub trenutno ima prvu momčad s 20 igrača. Trenira se tri puta tjedno, a u klubu i dalje traže kvalitetne igrače jer u budućnosti žele proširiti momčad te osnovati i juniorsku ekipu.

Stručno vodstvo se sastoji od šest bivših košarkaša. Trener momčadi je njemački drugoligaški košarkaš Tomislav Martinović.

24.10.2017.

YouTube screenshot

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>