VIDEO Mandžukić spasio Juventus šest minuta prije kraja

YouTube screenshot

Mandžo se sjajno snašao i u padu glavom zabio za vodstvo 'stare dame'.

Br. pregleda: 1006

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić postigao je pobjednički pogodak za Juventus u pobjedi 2-1 protiv Sportinga u susretu 3. kola Lige prvaka.

Juve su dugo mučio protiv Sportinga, a dvoboj je prelomio Mandžukićev pogodak šest minuta prije kraja utakmice.

Sporting je stigao do vodstva u 12. minuti nakon autogola Alexa Sandra. Brazilac je u istoj akciji imao dvije tragične reakcije koje su portugalski sastav dovele u vodstvo. Prvo je promašio loptu nakon čega je Martins izašao sam pred Buffona. Njegov udarac je Buffon obranio, ali je na odbijenu loptu natrčao Sandro i pospremio je u vlastitu mrežu.

Juventus je izjednačio u 28. minuti krasnim golom Miralema Pjanića iz slobodnjaka. U nastavku susreta Juve je pritiskao, ali se Sporting odlično branio. Sve dok se nije ukazao 'super Mario'. Douglas Costa ubacio je s lijevog krila, a Mandžo se sjajno snašao i u padu glavom zabio za vodstvo Juventusa.

Juventus je ovom pobjedom produžio domaći niz bez poraza u LP na 25 utakmica, dok je Sporting i nakon 14 gostovanja u Italiji bez pobjede.

19.10.2017.

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>