Autor: Miro Korenić

Croatia: Athanasios Papakonstantinou, Denis Kolak, Alexander Wagner, Nikolaos Tsiolakidis, Renzo Radina (67. Mehmet Kaya), Raffaele Cervone (79. Sezgin Kaya), Can Kaya, Deniz Cello, Ermal Gashi, Gianluca Annunziata (69. Adriano Aniello), Benjamin Rehm (76. Adam Živić).

Sudac: Oliver Gütlin
Gledatelja: 200

Ove je nedjelje u Metterzimmernu gostovala druga momčad FV Löchgaua. Croatia je počela dobro i dominirala je. No, očito im je u nogama još bila kup utakmica od srijede jer su dečki djelovali malo umorni i iscrpljeni. U 17. minuti su gosti probili desni bok, pokušali centrirati i lopta je domaćeg obrambenog igrača pogodila u ruku. Sudac je svirao kazneni udarac. Gostujući izvođač je precizan, iako je vratar Saki Papkosntatinou pogodio kut. Tako su gosti poveli s 1:0.

Već tri minute kasnije Croatia je izjednačila. Raffaele Cervone je krenuo po desnom boku i u kaznenom prostoru ga gostujući igrač moze samo zaustaviti samo prekršajem. Kapetan Croatie Denis Kolak preuzima odgovornost i poravnava rezultat.

Teško je našim dečkima išlo te nedjelje, nije bilo lepršavosti kao u prošloj utakmici, a i dosta slab protivnik dodatno je pridonio igrački lošoj utakmici. Ipak, u 42. minuti lukavost Can Kaye donosi vodstvo za Croatiu. Slobodni udarac s otprilike 18 metara od protivničkog gola i dok vratar Löchgaua još postavlja živi zid, C. Kaya šalje loptu kraj zida u donji desni kut. Sudac je pokazao prema centru i 2:1 za Croatiu uz velike proteste gostiju.

U drugom dijelu Croatia je malo pojačala tempo i vršila jači pritisak na zadnju liniju protivnika. Iz toga dolaze pogreške i šanse za Croatijine napadače. u 48. minuti Benni Rehm glavom Gianlucu Annunzita stavlja u dobru poziciju i golgeter Croatie postiže treći gol za domaćina. Do visoke pobjede Croatia dolazi u zadnjoj minuti - Deniz Cello jednim od svojih brzih prodora uz liniju, nakon što je lijepo poslužen od Ermala Gashija, zabija za konačnih 4:1.

Tim rezultatom Croatia je i dalje neporažena na svom terenu i prati u stopu prvog na ljestvici, SV Germaniu, koja je u gostima jedva u zadnjoj minuti pobijedila Grünbühl, koji se nalazi na dnu ljestvice, s 5:4.

U nedjelju 15.10.2017 Croatia ide na gostovanje kod SKV Rutesheima. Rutesheim se nalazi na devetom mjestu s 10 bodova. U klubu se kao i obično zahvaljuju navijačima i pozivaju ih da ih podrže i u idućoj utakmici.

FOTOGALERIJA:

09.10.2017.

MODRIĆ PRVAK SVIJETA 'Ovo je najbolja godina u mojoj karijeri'

17.12.2017.

Modrić je s Real Madridom ove godine osvojio pet trofeja. Više>

(VIDEO) RIJEKA POBIJEDILA MILAN Puljić načeo 'rossonere' fantastičnim golom, posao dovršio švicarski Hrvat