18.10.2017

VIDEO Vlašić zabio prvijenac za Everton

Ilustracija (foto: pixabay.com)

U utakmici Europske lige.

U susretu 2. kola E skupine Europske lige Everton je na Goodison Parku odigrao 2-2 protiv Apollon Limassola, a drugi pogodak za engleski sastav zabio je Nikola Vlašić.

Bivšem veznjaku splitskog Hajduka bio je to prvijenac u dresu engleskog premierligaša.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Adriana Sardinera, a izjednačio je Wayne Rooney u 21. minuti nakon velike pogreške gostujuće obrane. Nikola Vlašić je ušao u igru početkom drugog poluvremena, a u 66. minuti je doveo svoju momčad u vodstvo. Gylfi Sigurdsson je sjajnom asistencijom uposlio mladog hrvatskog nogometaša koji je izašao ispred Bruna Valea i svladao ga prizemnim udarcem.

U 86. minuti gosti su ostali s igračem manje, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Yuste. Za goste je Anton Maglica odigrao cijeli susret, dok je Antonio Jakoliš igrao do 61. minute.

29.09.2017.

HRVARTSKA PROTIV GRČKE Prva utakmica igra se 9. studenog

18.10.2017.

Raspored utakmica dodatnih kvalifikacija za SP 2018. Više>

HRVATSKA DANAS DOZNAJE PROTIVNIKA U DODATNIM KVALIFIKACIJAMA Četiri su moguća protivnika

17.10.2017.

Hrvatska će biti nositelj, kao i Švicarska, Italija i Danska. Više>

OSTALI NEPORAŽENI Croatia Bietigheim u zadnjoj minuti osvojila bod

16.10.2017.

Iako su neki očekivali i više od boda u nedjelju, gosti na kraju mogu biti zadovoljni bodom. Više>