19.11.2017

(VIDEO) MAJSTORSKI POTEZ Hrvatski reprezentativac zabio 'panenku' u pobjedi svog Caena

Youtube screenshot

Sam ga i izborio.

U 5. kolu nogometnog prvenstva Francuske Caen je u subotu na domaćem terenu protiv Dijona slavio sa 2-1, a strijelac vodećeg gola za Caen bio je hrvatski napadač Ivan Santini u 5. minuti iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio.

Santini je zabio tzv. 'panenkom', potkopavši loptu iznad vratara. Dijon je u 38. minuti izjednačio, a Caen zabio za pobjedu u 81. Caen nakon pet odigranih utakmica ima devet bodova. Santini je zabio dva gola.

10.09.2017.

YouTube screenshot

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>