21.01.2018

(VIDEO) POKAZAO ZAŠTO GA SVI ŽELE Perišić asistirao i zabio u derbiju kola

Dailymotion screenshot

Inter je pobijedio Fiorentinu 3-0.

Nakon Juventusa i Napolija pobjede na otvaranju sezone u Serie A ostvarili su i Inter, Roma i Milan, a među strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Inter je u derbiju kola pobijedio Fiorentinu 3-0, Milan je identičnim rezultatom na gostovanju porazio Crotone, dok je Roma na gostovanju u Bergamu slavila protiv Atalante 1-0.

Inter je daleko lakše nego što se očekivalo pobijedio Fiorentinu, a pobjeda milanskog sastava mogla je biti i uvjerljivija. Jedan od najboljih igrača utakmice bio je Perišić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Domaćin je stigao u vodstvo golom Maura Icardija iz kaznenog udarca u 6. minuti. Isti je igrač u 15 minuti povisio na 2-0 nakon sjajnog Perišićevog ubačaja. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješio je Perišić postigavši u 79. minuti gol za 3-0. Perišić je odradio svih 90 minuta, a Marcelo Brozović je ušao u igru u 71. minuti.

Milan Badelj nije nastupio za Fiorentinu, a nije bilo niti Nikole Kalinića koji je bi u ponedjeljak trebao potpisati ugovor za Milan.

21.08.2017.

ČERVAR ZADOVOLJAN POBJEDOM 'Borimo se s onim što imamo, ali Norveška je favorit protiv nas'

19.01.2018.

Červar smatra da ovakva igra ipak neće biti dovoljna za pobjedu protiv Norveške. Više>

SA SUBOTE NA NEDJELJU Stipe Miočić brani naslov svjetskog prvaka protiv Ngannoua, evo gdje možete gledati prijenos

19.01.2018.

Stipe ove nedjelje ima priliku postati jedini teškaš koji je uspio tri puta obraniti UFC-ovu titulu. Više>