23.09.2017

(VIDEO) POKAZAO ZAŠTO GA SVI ŽELE Perišić asistirao i zabio u derbiju kola

Dailymotion screenshot

Inter je pobijedio Fiorentinu 3-0.

Nakon Juventusa i Napolija pobjede na otvaranju sezone u Serie A ostvarili su i Inter, Roma i Milan, a među strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Inter je u derbiju kola pobijedio Fiorentinu 3-0, Milan je identičnim rezultatom na gostovanju porazio Crotone, dok je Roma na gostovanju u Bergamu slavila protiv Atalante 1-0.

Inter je daleko lakše nego što se očekivalo pobijedio Fiorentinu, a pobjeda milanskog sastava mogla je biti i uvjerljivija. Jedan od najboljih igrača utakmice bio je Perišić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Domaćin je stigao u vodstvo golom Maura Icardija iz kaznenog udarca u 6. minuti. Isti je igrač u 15 minuti povisio na 2-0 nakon sjajnog Perišićevog ubačaja. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješio je Perišić postigavši u 79. minuti gol za 3-0. Perišić je odradio svih 90 minuta, a Marcelo Brozović je ušao u igru u 71. minuti.

Milan Badelj nije nastupio za Fiorentinu, a nije bilo niti Nikole Kalinića koji je bi u ponedjeljak trebao potpisati ugovor za Milan.

21.08.2017.

(VIDEO) MANDŽUKIĆ PROTIV BADELJA Super Mario sjajno zabio, veznjak 'viola' dobio crveni

21.09.2017.

Fiorentina je s igračem manje bila blizu izjednačenja, ali ipak nije uspjela. Više>

LOŠE VIJESTI IZ UKRAJINE Srna pao na doping testu?!