VIDEO Rakitić kao na treningu zabio u pobjedi Barcelone

Dailymotion screenshot

Smireno i lagano.

Br. pregleda: 1941

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić postigao je prvi, a Urugvajac Luis Suarez prvi i treći pogodak u 3-0 (0-0) pobjedi Barcelone na gostovanju kod gradskog suparnika Espanyola u dvoboju 35. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Nakon siromašnog prvog poluvremena Barcelona se razgoropadila u nastavku. Luis Suarez je iskoristio loše vraćanje lopte Jurada svom vrataru, što je ispala idealnom asistencijom za Urugvajca koju je u takvim situacijama nemilosrdan egzekutor.

Barcelona je udvostručila vodstvo u 76. minuti. U brzom kontranapadu Lionel Messi je u pravom trenutku gurnuo loptu prema Ivanu Rakitiću, a hrvatski reprezentativac mirno pospremio loptu pokraj nemoćnog vratara Diega Lopeza. Konačnih 3-0 postavio je Suarez svojim drugim pogotkom.

Ovom pobjedom Barcelona se vratila na čelo ljestvice, gdje je nekoliko sati boravio Real Madrid koji je na domaćem travnjaku jedva s 2-1 pobijedio Valenciju. Madriđani ipak imaju jednu utakmicu manje uz jednak broj bodova. Na trećem mjestu je Atletico koji je sa uvjerljivih 5-0 prošao gostovanje u Las Palmasu.

30.04.2017.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>