24.05.2017

(VIDEO) Pašalić opet zabio za Milan u pobjedi protiv Palerma

Dailymotion screenshot

Pašalić je odigrao cijeli susret za domaćine.

Milan je rutinski stigao do pobjede protiv otpisanog Palerma 4-0. Domaćin je već nakon prvog poluvremena vodio 3-0, a potom u nastavku još jednim golom potvrdio slavlje. Jedan gol zabio je i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

'Rossoneri' su poveli u 6. minuti golom Susa, koji je u 19. minuti asistirao Mariju Pašaliću za 2-0. Suso je ubacio s lijeve strane, a bivši igrač Hajduka uspio je pored Rispolija zabiti iz blizine te povisiti vodstvo Rossonera. Bio je to njegov četvrti gol ove sezone. Carlos Bacca je u 37. minuti zabio za 3-0, a uvjerljiv nastup Milana okrunio je Gerard Deulofeu u 70. golom za 4-0.

Pašalić je odigrao cijeli susret za domaćine, dok Josip Posavec nije branio za goste.