LOŠA SERIJA CROATIE MANNHEIM Unatoč novom porazu samo tri boda od prvog mjesta

Poraz kod dvanaestoplasirane momčadi.

Br. pregleda: 1116

Autor: CroExpress

Prošle nedjelje SG Croatia Mannheim gostovala je kod dvanaestoplasirane ekipe iz Hochensachsena. Da će ovo biti još jedan loš dan, dalo se naslutiti već u 8. minuti kada Kuhn povratnu loptu šalje u mrežu gostiju za vodstvo Hochensachsena od 1:0.

SG je stiskao redove i nizao šanse, u prvih 20 min imali su četiri-pet jako izglednih šansi preko Pivitlovića, Perića i Šugića, ali lopta nije htjela ući u gol. Do pogotka SG Mannheima čekalo se 22 minute kada Radišković iz slobodnog udarca šalje loptu u mrežu. To je ujedno i rezultat prvog poluvremena.

Na početku drugog poluvremena SG ulazi ofenzivnije. U 69. min Pivitlović prolazi obrambeni red domaćina upućuje udarac, na odbijenu loptu nalijeće Filipović i šalje je u mrežu, ali sudac označava nedozvoljenu poziciju.

Igra se 72. min kada domaćini dugom loptom izbacuju krilnog napadača, ovaj sjajno pronalazi Mullera koji postiže gol za 2:1. Hochensachsen je svojim drugim udarcem u okvir vrata postigao i drugi gol. Do kraja utakmice Hochensachsen je imao još jednu jako izglednu priliku da poveća vodstvo na 3:1,ali i SG je u 90. min mogao odnijeti bar jedan bod kada Filipović ne postiže zgoditak za izjednačenje.

SG Croatia Mannheim je u zadnje četiri utakmice uspjela uzeti samo jedan bod, no unatoč lošoj seriji imaju priliku i dalje završiti na prvom mjestu Kreisklasse A2 Mannheim, na kojem im tri boda bježi Vfb Gartenstadt.

04.04.2017.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>