24.05.2017

LOŠA SERIJA CROATIE MANNHEIM Unatoč novom porazu samo tri boda od prvog mjesta

Poraz kod dvanaestoplasirane momčadi.

Autor: CroExpress

Prošle nedjelje SG Croatia Mannheim gostovala je kod dvanaestoplasirane ekipe iz Hochensachsena. Da će ovo biti još jedan loš dan, dalo se naslutiti već u 8. minuti kada Kuhn povratnu loptu šalje u mrežu gostiju za vodstvo Hochensachsena od 1:0.

SG je stiskao redove i nizao šanse, u prvih 20 min imali su četiri-pet jako izglednih šansi preko Pivitlovića, Perića i Šugića, ali lopta nije htjela ući u gol. Do pogotka SG Mannheima čekalo se 22 minute kada Radišković iz slobodnog udarca šalje loptu u mrežu. To je ujedno i rezultat prvog poluvremena.

Na početku drugog poluvremena SG ulazi ofenzivnije. U 69. min Pivitlović prolazi obrambeni red domaćina upućuje udarac, na odbijenu loptu nalijeće Filipović i šalje je u mrežu, ali sudac označava nedozvoljenu poziciju.

Igra se 72. min kada domaćini dugom loptom izbacuju krilnog napadača, ovaj sjajno pronalazi Mullera koji postiže gol za 2:1. Hochensachsen je svojim drugim udarcem u okvir vrata postigao i drugi gol. Do kraja utakmice Hochensachsen je imao još jednu jako izglednu priliku da poveća vodstvo na 3:1,ali i SG je u 90. min mogao odnijeti bar jedan bod kada Filipović ne postiže zgoditak za izjednačenje.

SG Croatia Mannheim je u zadnje četiri utakmice uspjela uzeti samo jedan bod, no unatoč lošoj seriji imaju priliku i dalje završiti na prvom mjestu Kreisklasse A2 Mannheim, na kojem im tri boda bježi Vfb Gartenstadt.