(VIDEO) Kalinić drugo kolo zaredom zabio u 90. minuti za pobjedu

Dailymotion screenshot

Naš je napadač odlično reagirao na dubinsko proigravanje.

Br. pregleda: 1705

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić drugo je kolo zaredom pogotkom u 90. minuti osigurao minimalnu 1-0 pobjedu Fiorentini u Serie A.

Nakon što je prošle nedjelje zabio na domaćem terenu protiv Cagliarija u samoj završnici, Kalinić je ovoga puta na isti način donio pobjedu 'violama' na gostovanju kod Crotonea u dvoboju 29. kola.

Naš je napadač odlično reagirao na dubinsko proigravanje Saponare, utrčao u kazneni prostor domaćih, stigao do lopte prije domaćeg vratara i zatim ga lijepo lobao za pobjednički gol.

Bio je to 14. Kalinićev pogodak u talijanskom prvenstvu ove sezone, a 19. u svim natjecanjima.

Kalinić je igrao čitavu utakmicu, a Milan Badelj je na terenu bio do 71. minute za Fiorentinu koja je i dalje osma sa 48 bodova, pet manje od sedmog Milana. Crotone je ostao u zoni ispadanja, 19. sa 14 bodova, osam manje od 17. Empolija koji zauzima posljednje mjesto koje osigurava ostanak.

20.03.2017.

YouTube screenshot

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>