(VIDEO) Kalinić drugo kolo zaredom zabio u 90. minuti za pobjedu

Dailymotion screenshot

Naš je napadač odlično reagirao na dubinsko proigravanje.

Br. pregleda: 1391

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić drugo je kolo zaredom pogotkom u 90. minuti osigurao minimalnu 1-0 pobjedu Fiorentini u Serie A.

Nakon što je prošle nedjelje zabio na domaćem terenu protiv Cagliarija u samoj završnici, Kalinić je ovoga puta na isti način donio pobjedu 'violama' na gostovanju kod Crotonea u dvoboju 29. kola.

Naš je napadač odlično reagirao na dubinsko proigravanje Saponare, utrčao u kazneni prostor domaćih, stigao do lopte prije domaćeg vratara i zatim ga lijepo lobao za pobjednički gol.

Bio je to 14. Kalinićev pogodak u talijanskom prvenstvu ove sezone, a 19. u svim natjecanjima.

Kalinić je igrao čitavu utakmicu, a Milan Badelj je na terenu bio do 71. minute za Fiorentinu koja je i dalje osma sa 48 bodova, pet manje od sedmog Milana. Crotone je ostao u zoni ispadanja, 19. sa 14 bodova, osam manje od 17. Empolija koji zauzima posljednje mjesto koje osigurava ostanak.

20.03.2017.

SMJENA GENERACIJE U CROATIJI BIETIGHEIM Hvala Štef! Ante Žaja novi predsjednik

16.06.2017.

Ante Žaja je prije tri godine počeo suradnju sa Croatijom i od tada su se počeli nizati dobri rezultatii. Više>