23.09.2017

(VIDEO) PROTIV DRUGE MOMČADI PRVENSTVA Hrvatski centarfor 'šokirao' Balotellija i društvo golom i asistencijom

Dailymotion screenshot

12. ovosezonski gol.

Br. pregleda: 2307

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac i asistent za Caen koji je u prvom susretu 29. kola francuskog nogometnog prvenstva na gostovanju kod Nice odigrao 2-2.

Santini je doveo Caen u vodstvo u 36. minuti svojim 12. ovosezonskim pogotkom, a zatim je i asistirao Karamohu za gol za 2-0 u 50. minuti, ali Caen nije uspio zadržati prednost. Bod Nici su spasili Balotelli u 71. i Donis u 77. minuti.

Nice je sada druga na ljestvici sa 63 boda, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Monaca, a jednim više uz utakmicu više od trećeg Paris SG-a. Caen je sada 14. sa 32 boda, pet više od 18. Dijona koji se nalazi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za ostanak u prvoj ligi.

11.03.2017.

(VIDEO) MANDŽUKIĆ PROTIV BADELJA Super Mario sjajno zabio, veznjak 'viola' dobio crveni

21.09.2017.

Fiorentina je s igračem manje bila blizu izjednačenja, ali ipak nije uspjela. Više>

LOŠE VIJESTI IZ UKRAJINE Srna pao na doping testu?!