27.03.2017

(VIDEO) BORUSSIA ŠOKIRALA FIORENTINU Niti Kalinićev 16. pogodak sezone nije bio dovoljan za prolazak

Youtube screenshot

Fiorentina je u prvom susretu u Monchengladbachu pobijedila Borussiju 1-0, no u Firenzi je izgubila 2-4.

Nogometaši Fiorentine oprostili su se od Europe nakon što su neočekivano ispali u 16-ini finala Europske lige.

Fiorentina je u prvom susretu u Monchengladbachu pobijedila Borussiju 1-0, no u Firenzi je izgubila 2-4 premda je nakon pola sata igre vodila 2-0. U nevjerojatnom dvoboju prvi pogodak zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić.

Kalinić je doveo 'viole' u vodstvo u 16. minuti utakmice. Hrvatski napadač zabio je preciznim udarcem iskosa s lijeve strane nakon sjajnog proigravanja Bernardeschija. Bio je to njegov već 16. pogodak ove sezone u svim natjecanjima, pri čemu peti u Europi.

Na 2-0 je povisio Borja Valero nakon katastrofalne pogreške gostujućeg braniča Jannika Vestergaarda koji je promašio cijelu loptu i pao. Španjolac je poklon iskoristio zabivši za 2-0.

U završnici prvog poluvremena gosti su smanjili iz kaznenog udarca, a pogodak je postigao Lars Stindl. Isti je igrač u 48. minuti zabio za izjednačenje vrativši goste u život. Potpuni preokret dogodio se u 55. minuti kada je Stindl po treći put svladao Cipriana Tatarusanua i to sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora. Fantastičnu igru u nastavku Nijemci su okrunili i četvrtim pogotkom u 60. minuti, a među strijelce se upisao Andreas Christiansen.

Milan Badelj je igrao do 64. minute kada je zamijenjen, dok Hrvoje Milić nije nastupio.

24.02.2017.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>